Відкрити меню

Чи потрібна фірмі власна безпека …


Все залежить від конкретної фірми, галузі, конкурентного середовища, регіону і т.д. Давайте розглянемо для прикладу компанію з чисельністю співробітників від 30 осіб і з оборотом від $ 500 000 на рік, яка працює в ніші, де трудяться десятки таких же фірм, тобто конкурентне середовище розмита. На моє переконання, для даної фірми навряд чи доцільно створювати таку окрему структурну одиницю, як заступник з безпеки або служба безпеки.
Однак в ринкових умовах якась система безпеки необхідна. В даному випадку якраз прийнятний аутсорсинг.
Одиниці підприємств на ринку мають ефективною системою безпеки. Щоб вибудувати її в комерційної організації, керівнику СБ недостатньо мати досвід служби в СБУ, МВС і т.д. Необхідно мати досвід і знання технологій забезпечення безпеки в бізнесі. Як господар підприємства, котрий розуміє, що таке комплексна безпека бізнесу, може знайти собі такого співробітника? HR-агентство в даному випадку навряд чи допоможе. Ринок наповнений «безпечники» в погонах, часто не мають досвіду оперативної роботи. Такі згодні на ставку $ 800 в місяць і в кращому випадку будуть тихо сидіти в своєму кабінеті. Набагато гірше, якщо активність такого співробітника буде виражатися в організації візитів цікавляться осіб у фірму з подальшим «комерційним рішенням питання» або погашенням дебіторської заборгованості в свою кишеню.
Варто мати на увазі і такий ризик: як правило, заступник з безпеки в процесі роботи акумулює у собі відомості про компанії, що мають конфіденційний характер. І роботодавець в разі звільнення даного співробітника абсолютно не застрахований від передачі (продажу) цих документів зацікавленим особам.
З аутсорсингової компанією же укладається договір, за яким фірма при зміні забезпечує безпеку структури переводить на її рахунок певну суму, ніж гарантує збереження в таємниці отриманої конфіденційної інформації. Ділова репутація компанії з ім’ям коштує дорожче, ніж продаж інформації фірми-клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38 (044) 229-04-75 +38 (044) 249-56-43

  

© 2019 ПРИНЦИП · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка, продвижение сайта: w-a-p.top +380639590329