Відкрити меню

Кадрова безпека – система професійного підходу до відбору персоналу.


Система професійного підходу до відбору персоналу, його супроводу і раціонального використання в компанії.

В умовах жорсткого ринку і конкуренції кадрова робота керівником фірми повинна розглядатися з двох позицій:

безпеку фірми;

компетентність співробітників для досягнення кінцевої мети – заробітку.

Це відповідає базовому поданням теорії кадрової роботи про те, що кадри вирішують все.

Застосовувані на ринку праці та управління персоналам підходи у відборі персоналу і його супроводу, в більшості випадків, не здатні в повній мірі реалізувати ці два напрямки.

Основною проблемою подібних підходів визнається кілька «розмита» термінологія в позначенні організаційних процедур, які реально відрізняються, по суті, і змістом від, начебто, тотожних, але усталених понять в фізіології і психології праці, теорії управління.

В першу чергу, це стосується практичної відсутності процедури професійно-психологічного (психофізіологічного) відбору в класичному його розумінні, метою якого є виявлення професійно важливих якостей і характерологічних особливостей кандидата, його справжньої мотивації і благонадійності. Тобто отримання об’єктивних характеристик на людину, на підставі яких можна робити прогноз на надійність персоналу, адаптації та будувати заходи з управління ним.

Результати наукового вивчення проблеми та практичний досвід показують, що отримання подібних характеристик особистості в рамках «рекрутингу» тільки на підставі вивчення резюме співбесіди з кандидатом практично не можливо. Відповідно, вельми складно прогнозування надійності, «адаптації», тим більше, побудова стратегій управління персоналом. На жаль, ці заходи в рамках HRінга проводиться «наосліп».

Більш того, з позиції практичної психології існує цілий ряд обмежень щодо виявлення у персоналу ряду негативних якостей, наприклад, шахрайство, крадіжка, обман, вживання наркотиків і алкоголю, кримінальні нахили, благонадійність і т.д. – без проведення відповідного тестування виявити неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38 (044) 229-04-75 +38 (044) 249-56-43

  

© 2019 ПРИНЦИП · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка, продвижение сайта: w-a-p.top +380639590329