Відкрити меню

Захист від нападу собаки


У собаки не так багато вразливих місць, але вони є. І якщо їх знати, можна швидко нейтралізувати будь-яку собаку, особливо застосовуючи різне “зброю”.

Найнеправильніше в бійці з собакою – це страх перед нею і пасивна оборона (впасти, закрити голову руками і т.д.) – в цьому випадку ви точно постраждаєте і сильніше, ніж активно обороняючись.

Отже, які місця на тілі собаки найбільш уразливі. Це перш за все кінчик носа, перенісся, потилична частина і тім’ячко за вухами, сонячне сплетіння, ребра, суглоби лап, куприк. До вразливих місцях можна віднести також очі, ніздрі (нюх), слизові оболонки, геніталії. На ці вразливі місця і треба впливати, механічно (кулаком, пальцями, підручними предметами (камені, палиці, гілки, пил, бруд), заздалегідь приготованим зброєю.

Слід враховувати, що натискання собаки і кішки окремих порід (бійцівські) привчені до болю і на больовий контроль взяти їх дуже важко. Тому слід виводити їх з ладу просто механічно – не робити вигляд, що ламаєш лапу, а дійсно її ламати. Чи не тиснути коліном на ребра собаки, а стрибати всією своєю масою. Ваша мета – ВБИТИ собаку, а не прогнати її або “покарати”. Вона вже переступила поріг дозволеного і повинна бути знищена. По крайней мере, вона не зупиниться і буде нападати навіть на мертву людину (вона не знає, мертвий він чи живий), тому ви дійсно б’єтеся на смерть. І не по віртуальному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38 (044) 229-04-75 +38 (044) 249-56-43

  

© 2019 ПРИНЦИП · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка, продвижение сайта: w-a-p.top +380639590329