Відкрити меню

Голосовий детектор брехні


Голосовий аналізатор мови-зручний і корисний інструмент для тестування процесів переговорів, процесів інтерв’ювання нових співробітників, з’ясування, чим насправді займаються торгові агенти, і т.д. Досить почати тест, і голосовий аналізатор почне контроль розмови. В ході роботи будуть видані текстові повідомлення, а також представлення результатів тестування у вигляді графічних об’єктів.
Переваги голосового аналізатора:
– висока вірогідність результату тестування персоналу (близько 90%) підтверджена спеціальними дослідженнями, проведеними за останні 5 років, включаючи роботи спеціалізованих організацій в Росії;
– мовна незалежність (тестований може відповідати на питання на своїй рідній мові);
– неможливість вплинути на результат тесту або сфальсифікувати його;
– повна свобода тестованого у відповідях на запитання (на відміну від більшості тестів, де тестируемому пропонують, кілька варіантів відповідей (так, ні, іноді …), які не дозволяють якісно викласти свою позицію по заданому питанню);
– неможливість підготуватися до тесту;
– малий час тестування персоналу (15-20 хвилин);
– отримання звіту з результатами тестування персоналу можливо відразу після закінчення тесту. Вся обробка тесту проводиться комп’ютером, звіт розміщується в базі даних системи оцінки персоналу і в будь-який час доступний для перегляду на екрані і друку.
Технологія голосового аналізатора мови – це міжнародний стандарт безпеки, технологія багатошарового аналізу голосу. При аналізі голоси різними алгоритмами обробляється понад 130 параметрів.
Технологія голосового аналізатора мови працює глибше і швидше за інших технологій аналізу голосу, аналізуючи різні верстви в голосі і проводячи глибокий аналіз кола емоцій суб’єкта. Ця технологія може визначити, схвильований чи ваш співрозмовник, збентежений, напружений, неохоче ділиться інформацією, зосереджений і багато іншого.
Вашому співробітнику надійшла пропозиція купити у нього інформацію про фірму? Хто він? Хто з працівників або здобувачів несе в собі небезпеку для Вашого підприємства?
Компанія «СКАТ-ПКБ» допоможе Вам не тільки знайти винуватця НП на підприємстві, а й визначить ступінь лояльності ваших співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38 (044) 229-04-75 +38 (044) 249-56-43

  

© 2019 ПРИНЦИП · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка, продвижение сайта: w-a-p.top +380639590329