Відкрити меню

Послуги із супроводу інкасаторів і касирів


Охоронна компанія «СКАТ-ПКБ» забезпечує супровід і охорону інкасаторів і касирів, зокрема:

  • Супровід вантажів забезпечується охоронцями-охоронцями, які пройшли спеціальну підготовку. Співробітники охорони екіпіровані засобами захисту, забезпечені професійними засобами зв’язку. Залежно від що стоїть перед ними завдання вони можуть бути одягнені як в уніформу, так і в цивільний одяг. Досвід і професіоналізм наших фахівців гарантує високу ефективність і безпеку.
  • Цілодобово працює чергова частина забезпечує оперативне реагування на всілякі проблеми, що виникають при супроводі інкасатора. Існує система багатоступінчастого контролю за несенням служби, що допомагає підвищити якість охорони.
  • Забезпечення безпеки при супроводі вантажу і формування екіпажів здійснюється з урахуванням особливостей маршрутів, вантажу і видів транспорту задіяного при транспортуванні. До моменту відправки розробляється оптимальний маршрут слідування з урахуванням розташування постів ДАІ, автосервісів, АЗС, населених пунктів, стоянок або станцій і т.д.
  • Пишеться детальна інструкція по охороні супроводжуваного, від моменту прийому матеріальних цінностей під охорону до моменту їх передачі клієнтові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+38 (044) 229-04-75 +38 (044) 249-56-43

  

© 2019 ПРИНЦИП · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Разработка, продвижение сайта: w-a-p.top +380639590329